Dlaczego my

Sukces zapewnia nam dyscyplina w przestrzeganiu zasad.
Strona główna > Dlaczego my

doradztwo podatkowe

Nasz zespół to nie tylko certyfikowani doradcy biznesowi, ale także przedsiębiorcy z ponad 20 letnim doświadczeniem, którzy patrzą na każdą firmę przez pryzmat księgowy, finansowy, prawny i biznesowo-strategiczny.

11

ZNAJDZIEMY ULGI PODATKOWE

Doświadczenie, znajomość prawa i kreatywność naszego zespołu pomoże w optymalizacji procesów biznesowych, aby dobrać odpowiednie opodatkowanie. Znajdziemy i wykorzystamy każdą ulgę podatkową.

11

OGRANICZAMY RYZYKO DO ZERA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzamy bez ryzyka. Stosujemy się do aktualnych przepisów i zmniejszamy podatki w 100% legalnymi sposobami.

11

GWARANCJA ROZWIĄZANIA PROBLEMU

Branża finansowa jest zawiła i skomplikowana. Całe szczęście nie jesteś sam – nasi doradcy pomogą Ci w każdej sprawie prawnej, biznesowej i księgowej.

11

KOMFORT I SWOBODA

Doradzamy w sposób dogodny dla Ciebie. Zapraszamy do naszej kancelarii w centrum Poznania, na spotkanie on-line lub możemy dojechać do Ciebie!

WSPIERAMY KAŻDY RODZAJ BIZNESU

Każdy klient jest dla nas równie ważny.

Pomagamy wszystkim firmom bez względu na zakres działań, lokalizację, branżę i wielkość. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy.

OPINIE KLIENTÓW

 • W firmie pracują kompetentni doradcy, którzy rzetelnie wykonujący swoje zadania. Powierzone im sprawy doprowadzają do końca, nie zostawiając petenta z nierozwiązanym problemem. W każdej chwili można zadzwonić i poprosić o pomoc. Kancelaria Frieske wykonująca usługi na bardzo wysokim poziomie.

  11
  Dawid Paszek  
  CEO at CStore S.A.
 • Dzięki Kancelarii Podatkowej Frieske mam więcej czasu dla siebie i firmy. Mogę skupić się na rozwoju i obsłudze klienta, a także na działaniach marketingowych. Trudne sprawy podatkowe i księgowe zostawiam doradcom.

  11
  Rafał Bobak  
  Managing Partner Riverwood.pl
 • Doradztwo ze strony kancelarii Frieske oceniam na najwyższym poziomie. Rzetelny i doświadczony zespół zaangażowanych ludzi odciążający naszą firmę we wszystkich kwestiach podatkowo-finansowych. Kancelaria wspierała i nadal wspiera rozwój naszej spółki i wejście na rynek międzynarodowy. Polecam.

  11
  Tomasz Pakulski  
  Prezes Epso sp. z o.o.
 • Korzystam z usług Kancelarii Podatkowej Frieske od paru miesięcy. Mimo tego, że nasze przedsiębiorstwo w ciągu raptem od roku monumentalnie urosło, doradcy z kancelarii bardzo nam pomogli w kluczowych decyzjach podatkowych.

  11
  Sebastian Golus  
  Wiceprezes zarządu Ineron sp. z o.o.
 • Jako przedsiębiorca działający w handlu zagranicznym, w tym głównie importem z Chin potrzebowałem solidnego partnera w zakresie doradztwa finansowego. W wyniku przetargu wybrałem Kancelarie Podatkową Frieske, która okazała się nadzwyczaj pomocna. Dzięki tej współpracy zaoszczędziłem setki tysięcy złotych!  

  11
  Konrad Hrabia  
  Owner at POWER TRADE
 • Przepisy podatkowe zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Dzięki obsłudze kancelarii podatkowej oszczędziliśmy prawdziwą fortunę.

  11
  Tomasz Sobecki
  CEO at TZ Poland S.C.

zaufali nam