Kariera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
Strona główna > Kariera
Stanowisko:

Doradca Podatkowy

Twój zakres obowiązków
– Prowadzenie konsultacji podatkowych z klientami (małe i średnie przedsiębiorstwa)
– Sporządzanie analiz podatkowych
– Analizowanie przepisów i orzecznictwa
– Przygotowywanie projektów opinii, raportów i innych typów porad podatkowych lub ich części

Nasze wymagania
– Wiedza z zakresu prawa podatkowego, przepisów ustawy o rachunkowości
– Roczne doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym
– Samodzielność i dobra organizacja pracy
– Zdolność analitycznego myślenia
– Wykształcenie wyższe

Mile widziane
– Wpis na listę Doradców Podatkowy w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych

To oferujemy
– Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
– Dostęp do bazy wiedzy LEX
– Rozwój i wsparcie zespołu w zakresie księgowym, prawnym finansowym i strategiczno – biznesowym
– Duże możliwości samodzielnego działania w zakresie pracy z Klientem,
– Stabilne godziny pracy – 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.
– Dostęp do karty Multisport dla pracownika i rodziny,

Stanowisko:

Samodzielna/-y Księgowa/-y

– Wymagamy umiejętności jednoczesnej obsługi wielu Klientów (biuro rachunkowe).
– prowadzenie KPiR, ksiąg rachunkowych
– sporządzanie deklaracji VAT/CIT/PIT
– sporządzanie list płac i deklaracji ZUS, deklaracji GUS
– przygotowywanie sprawozdań finansowych
– zestawienia i analizy zgodnie z potrzebami klientów

– staż pracy w księgowości min. 1 rok
– mile widziane ukończone kursy rachunkowości
– rzetelność i zaangażowanie
– znajomość programów finansowo-księgowych
– znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków

– Doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie świadczącej usługi outsourcingowe

– zatrudnienie na umowę o pracę
– atrakcyjny system wynagrodzenia
– aktualne i nowoczesne technologie wspomagające pracę
– pracę w doświadczonym zespole Kancelarii Podatkowej
– szansę na dalszy rozwój i zdobywanie wiedzy
– wsparcie i przyjazną atmosferę
– karta Multisport

Stanowisko:

Obsługa Klienta

– umawianie spotkań z odpowiednimi specjalistami
– obsługa infolinii kancelarii, maila i czatu
– wystawianie faktur sprzedażowych i rozliczanie Klientów
– ścisła współpraca z doradcami, adwokatami i radcami prawnymi
– rozwiązywanie powstałych trudności w procesie doradczym
– zarządzanie korespondencją pocztową
– obsługa przed i po sprzedażowa, aby pomóc Klientowi w odpowiednim przygotowaniu dokumentów oraz wysłaniu podsumowania

– wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
– kluczowe jest dla nas to, żebyś posiadał/a flow, które pozwala Ci na swobodną komunikację z każdym typem Klienta!
– pro aktywne podejście do swoich obowiązków,
– samodzielność oraz zdolność szybkiego rozwiązywania problemów

Zainteresowanych, którąś z oferty pracy prosimy
o wysłanie CV na adres: kariera@frieske.pl dopisując w tytule wiadomości wybrane stanowisko.