Zespół

Jednostki biorą udział w biznesie. Zespoły pokonują przeciwności.
Strona główna > Zespół

Zjednoczone szeregi profesjonalistów

Nasza kancelaria podatkowa powstała po to, aby wspierać ludzi przedsiębiorczych i nieść pomoc tam, gdzie zawiłe przepisy prawne i księgowe utrudniają rozwój.

Naszą pomoc oferujemy przedsiębiorcom w całej Polsce i Europie. Działamy stacjonarnie w Poznaniu lub on-line, więc nasi doradcy zawsze są do Twojej dyspozycji. Naszym najważniejszym celem i misją jest niesienie pomocy w sprawach księgowych, biznesowych, finansowych i prawnych. Stawiamy na kompleksową ofertę, obsługę i realną pomoc, która przełoży się na realne efekty finansowe Twojej firmy.

Partnerzy zarządzający

11

Paweł Frieske

Partner zarządzający
11

Szymon Frieske

Partner zarządzający

Doradcy podatkowi

11

Ernest Ratajczak

Doradca podatkowy

Księgowi

Administracja i sekretariat

11

Magdalena Gorzelańczyk

Specjalistka ds. obsługi klienta
11

Izabella Ratajska

Pracownik administracji

OPINIE KLIENTÓW

 • W firmie pracują kompetentni doradcy, którzy rzetelnie wykonujący swoje zadania. Powierzone im sprawy doprowadzają do końca, nie zostawiając petenta z nierozwiązanym problemem. W każdej chwili można zadzwonić i poprosić o pomoc. Kancelaria Frieske wykonująca usługi na bardzo wysokim poziomie.

  11
  Dawid Paszek  
  CEO at CStore S.A.
 • Dzięki Kancelarii Podatkowej Frieske mam więcej czasu dla siebie i firmy. Mogę skupić się na rozwoju i obsłudze klienta, a także na działaniach marketingowych. Trudne sprawy podatkowe i księgowe zostawiam doradcom.

  11
  Rafał Bobak  
  Managing Partner Riverwood.pl
 • Doradztwo ze strony kancelarii Frieske oceniam na najwyższym poziomie. Rzetelny i doświadczony zespół zaangażowanych ludzi odciążający naszą firmę we wszystkich kwestiach podatkowo-finansowych. Kancelaria wspierała i nadal wspiera rozwój naszej spółki i wejście na rynek międzynarodowy. Polecam.

  11
  Tomasz Pakulski  
  Prezes Epso sp. z o.o.
 • Korzystam z usług Kancelarii Podatkowej Frieske od paru miesięcy. Mimo tego, że nasze przedsiębiorstwo w ciągu raptem od roku monumentalnie urosło, doradcy z kancelarii bardzo nam pomogli w kluczowych decyzjach podatkowych.

  11
  Sebastian Golus  
  Wiceprezes zarządu Ineron sp. z o.o.
 • Jako przedsiębiorca działający w handlu zagranicznym, w tym głównie importem z Chin potrzebowałem solidnego partnera w zakresie doradztwa finansowego. W wyniku przetargu wybrałem Kancelarie Podatkową Frieske, która okazała się nadzwyczaj pomocna. Dzięki tej współpracy zaoszczędziłem setki tysięcy złotych!  

  11
  Konrad Hrabia  
  Owner at POWER TRADE
 • Przepisy podatkowe zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Dzięki obsłudze kancelarii podatkowej oszczędziliśmy prawdziwą fortunę.

  11
  Tomasz Sobecki
  CEO at TZ Poland S.C.

zaufali nam