Anna Smogorzewska

Strona główna > Anna Smogorzewska
11

Anna Smogorzewska

Adwokat

Anna Smogorzewska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją aplikację adwokacką zrobiła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Egzamin zdała z wyróżnieniem w 2020 roku. W czasie aplikacji adwokackiej pełniła funkcję samorządową jako Przewodnicząca Rady Aplikanckiej przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej – dziś jest członkiem Komisji Wizerunkowej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.

Anna Smogorzewska ma doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Specjalizuje się w zakresie sporządzania i analizy umów gospodarczych, a także doradztwa w postępowaniach związanych z ochroną własności intelektualnej.

Jako adwokat reprezentuje podatników w postępowaniach podatkowych, karnych oraz karno-skarbowych. Uczestniczyła również w procesie restrukturyzacji zobowiązań i negocjowania z wierzycielami przy postępowaniu upadłościowym rozpoznawalnej firmy działającej w branży księgarskiej.