Paweł Krysmann

Strona główna > Paweł Krysmann
11

Paweł Krysmann

Partner zarządzający

Paweł Krysmann ukończył Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie swojej pracy zyskał doświadczenie jako specjalista w sprawach karnych i rodzinnych, a także w sprawach wieczystoksięgowych i związanych z nieruchomościami.

W roku 2008 zdobył Certyfikat Szkoły Prawa Amerykańskiego, wystawiony przez Chicago-Kent College of Law (USA) we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UG, z kolei od 2010 roku pełni funkcję chłonka Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, a od 2014 roku działa jako adwokat. Jest również Zastępcą Rzecznika Dyscyplinarnego przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. W celu zwiększenia swoich kompetencji zawodowych został w 2020 roku mediatorem przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Paweł Krysmann to doświadczony adwokat, który stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Poza zdobytymi specjalizacjami i licznymi sporami sądowymi bierze również udział w sprawach o błędy medyczne, a także w postępowaniach administracyjnych i egzekucyjnych.